شركت اطلس افروز شرق به افروختن چراغ هاي ماندگاري مي انديشد تا در اطلس پر از شتاب تکنولوژي ، روشنگر مسير رسيدن به اراده اي باشد که به آن انديشيده ايم . ما محکم و موثر ، راهباناني شايسته براي ورود به بزرگراه سراسر سرعت علم ، صنعت و ارتباطات خواهيم بود.
شركت اطلس افروز شرق در راستاي آباداني کشور عزيزمان با شعار "همراه با شما از امروز تا هر روز" در سال 1382 شمسي با برنامه توسعه شبکه هاي برق و مخابرات تأسيس گرديد. طي نخستين گام ها با اجراي پروژه هاي کوچک شبکه برق ، رفته رفته گام هاي بلندتري در عرصه هاي متفاوتي همانند مخابرات و ساختمان برداشته تا همراه با جلب رضايت کارفرمايان محترم و ديگر ذينفعان و با تلاش و همت مضاعف پرسنل شرکت موجبات پيشرفت دو چندان را فراهم نمايد .
با گذشت زمان و طي مسيري پر فراز و نشيب ، فعاليت هاي شرکت از شبکه های فشار متوسط به خطوط فوق توزيع برق گسترش يافته و در نهايت اطلس افروز شرق افتخار آن را دارد که يکي از اولين شركت ها در اجراي خطوط 132 کيلوولت چهار مداره دو باندل، و در کابل کشي 132 کيلو ولت با کابل مقطع 1200 در سطح خراسان به روش نوين باشد ، به گونه اي که اين شرکت شايسته دريافت لوح هاي تقدير از شرکت برق منطقه اي خراسان و .... گشته و برگي زرين در پرونده کاري خود درج نموده است.

تعهد به بیانه خط مشی سازمان ، در همه شئون حرفه ای اعتقاد قلبی و رفتار عملی ما است
1- صداقت و انصاف
2- مشتری مداری و اهتمام به کیفیت
3- کارگروهی و روز آمدی
4- نظم ،جدیت و حسن خلق
5- احساس مسئولیت و امانتداری
6- اهتمام به حفظ محیط زیست و فرهنگ بومی و ملی
دریافت رایگان کتب شرکت در مسابقه کتابخوانی
تنها کافیست نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را برای دانلود رایگان این کتاب وارد کنید.
همین الان کتاب را دانلود کنید.